W dniu 21 stycznia 2011r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
     Zaproszeni goście zgromadzili się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej.
      Uczniowie klas 0 - III przygotowali dla swoich ukochanych Babć i Dziadków mnóstwo atrakcji i niespodzianek oraz własnoręcznie wykonanych prezentów.
     Wzruszeni goście wraz z Panią Dyrektor Iwoną Nowak-Gancarz i nauczycielkami wysłuchali wiele pięknych wierszy i piosenek. Obejrzeli inscenizacje teatralne oraz pokazy tańców i popisy cyrkowe.
Na zakończenie zaproszono zebranych na poczęstunek.
     Nad całością imprezy czuwały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej - Dorota Fiszer, Małgorzata Mierzejewska, Elżbieta Skuratowicz, Anna Augustyniak-Sikora, Krzysztofa Kowalczuk, Elżbieta Gaik.